درباره شرکت RONGSHENG


این شرکت تولید کننده مواد نسوز، محصولات مقاوم در برابر حرارت و مواد عایق درجه حرارت بالا است که از سنت تولید نسوز و مقاوم در برابر حرارت در Xinmi، چین، از سال 2003 پیروی می کند.

محصولات ما شامل آجرهای نسوز، آجرهای عایق، ریخته گری/سیمان/ ملات نسوز، نسوزهای قالب گیری پلاستیک، محصولات نسوز زیرکون، سیمان های مقاوم در برابر اسید و ریخته گری های نسوز برای استفاده در صنایع از جمله کارخانه های فولاد، نیروگاه های حرارتی و برق، ریخته گری اعم از آهنی و غیرآهنی،تولیدکنندگان سیمان، تولیدکنندگان آهک، کارخانه های شیشه، سرامیک، کارخانه های کک، زباله سوز، انرژی های تجدیدپذیر، صنایع شیمیایی، پالایشگاه های قند و صنایع پتروشیمی.
این شرکت نسوز یکی از تولید کنندگان و توزیع کنندگان پیشرو نسوزهای با کیفیت بالا برای استفاده در صنایعی از جمله کارخانه های فولاد، تولید کنندگان سیمان و کارخانه های شیشه می باشد.
شرکت ما می تواند نه تنها کیفیت عالی مواد عایق حرارتی با دمای بالا را به مشتریان داخلی و خارجی ارائه دهد، بلکه خدمات درجه یک از جمله طراحی آجرچینی حرفه ای کوره ، نظارت بر نصب را نیز ارائه می دهد.
ما می توانیم با توجه به شرایط کاری و نیازهای هر مشتری، محصولات و خدمات مهندسی حرفه ای و باکیفیت را به مشتریان خود ارائه دهیم تا تقاضای فزاینده مشتریان برای صرفه جویی در مصرف انرژی و بهبود کیفیت محصولات را برآورده کنیم، اصل ما این است: کیفیت و اعتبار اساسی، فناوری و خدمات زندگی است